Szukam ubezpieczenia mieszkania

a piwo oczywiście warzone

Moderator: Rafał Szwelicki

Szukam ubezpieczenia mieszkania

Postprzez radexxx » Czw Lis 23, 2017 3:27 pm

Hejka :)

Czy znacie może jakiegoś dobrego ubezpieczyciela mieszkań i innych nieruchomości? Jesteście w stanie mi coś polecić w tym zakresie? Zastanawiam się czy coś stąd byłoby ok www.ubezpieczeniemieszkania.pl
Może świat nas dogania
radexxx
Szeregowy
Szeregowy

Re: Szukam ubezpieczenia mieszkania

Postprzez bartnn » Śro Lis 29, 2017 2:38 pm

Mi się wydaje, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby popytanie o to znajomych... Przynajmniej tak mi się wydaje.
Ci, którzy coś mają, boją się, że to stracą, a ci, którzy nic nie mają, boją się, że nigdy nie będą mieli.
bartnn
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez astor » Pią Gru 08, 2017 4:38 pm

Zależy jaki zakres ubezpieczenia, polisy mieszkaniowe są elastyczne http://pamietnikwindykatora.pl/2015/02/ ... dej-osoby/ to nie jest ubezpieczenie oc gdzie tylko cena jest ważna a zakres taki sam wszystkich polis.
astor
Poborowy

Postprzez diatran19747 » Śro Sty 17, 2018 9:05 pm

Warto się w tego typu tematach rozeznać w Internecie. Tam jest sporo różnego rodzaju rankingów i porównań :) Warto sobie zajrzeć choćby tu http://www.ubezpieczeniaonline.pl/ranki ... cie/0.html
:)
Zaczynał się nowy dzień,nowy etap w moim życiu.
diatran19747
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez krzychroz » Czw Sty 25, 2018 12:48 pm

A z Krakowa jaką ubezpieczalnię polecacie?
krzychroz
Poborowy

Postprzez bohdan » Nie Sty 28, 2018 5:00 pm

także przyda mi sie taka informacja, w maju będę kupowaćnowe mieszkanie w Lublinie od dewelopera mam nadzieję, ze szybko uda załatwić się wszystkie formalności
bohdan
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez KipoKip » Wto Cze 12, 2018 9:29 am

A może warto doradzić się w tym kwestiach znajomych? Moim zdaniem to może być dobrym wyjściem.
Jakże mam nie być wilkiem stepowym i obdartym pustelnikiem, skoro żyję w świecie, którego celów nie podzielam, którego radości są mi wszystkie - obce.
KipoKip
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Carlo300 » Pon Cze 18, 2018 2:43 pm

Cześć wszystkim forumowiczom :) Poszukuję właśnie jakiejś naprawdę dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się roletam zewnętrznymi. Tak sobie właśnie pomyślałem, że naprawdę fajnie byłoby zamontować je u siebie w domu i chyba się na to zdecyduję... Tylko muszę znajpierw znaleźć jakąś sprawdzoną firmę (najlepiej z Katowic). Czy jesteście może w stanie polecić mi coś sprawdzonego w tym obszarze tematycznym? Moją szczególną uwagę póki co przykuła firma http://roleter.pl/ Mają naprawdę duże doświadczenie, a z tego co widzę na ich stronie, realizacje, które mają za sobą są na naprawdę wysokim poziomie. Co o tym sądzicie?
(...) jak słusznie uczy św. Tomasz, wiedza wlana (scientia infusa), będąca owocem specjalnego działania Ducha Świętego, nie uwalnia od obowiązku starania się o wiedzę nabytą (scientia acquisita).
Carlo300
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Mefu720 » Śro Cze 27, 2018 4:11 pm

A może warto byłoby doradzić się w tym temacie znajomych? Moim zdaniem to jest bardzo dobre rozwiązanie.
Jeśli o czymś myślisz, to na pewno się nie zdarzy. Życie nigdy nie jest takie, jak oczekujemy.
Mefu720
Szeregowy
Szeregowy

Wróć do Pogaduszki przy piwie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości