Saga w Krakowie,

Moderator: Krawat

Saga w Krakowie,

Postprzez Telamon » Wto Kwi 01, 2014 1:37 pm

Witajcie Szanowni Gracze,

Czy ktoś w Krakowie aktywnie gra lub sposobi się do zabawy w tenże system?
Znam dwie osoby, ale jestem ciekaw czy są inni.
Telamon
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Re: Saga w Krakowie,

Postprzez Vilk » Pią Kwi 04, 2014 10:03 pm

Może, ale tylko może. Obecnie skupiam się na Battlegroup, a chcąc mieć doń dwie armie, zje mi to trochę czasu i kasy.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Vilk
Starszy kapral
Starszy kapral

Miejscowość: Kraków

Postprzez Telamon » Sob Kwi 05, 2014 6:33 pm

Dzięki Wilku,

Ja osobiście jestem teraz zajęty FoGiem i Muskets & Tomahawks... może kiedyś zbuduję coś do Sagi jeżeli będzie na to popyt.
Telamon
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Postprzez Vilk » Sob Kwi 05, 2014 9:00 pm

Muszkiety obchodzą mnie jakoś mocno średniawo. Owszem, czytam i śledzę zarówno postępy wasze, jak i warszawskie. Sam wolę wojnę secesyjną albo Dziki Zachód, ale też nie zamykam drzwi, gdyby miało się okazać, że wokół waszej trójki z Goldim i Corsarim powstanie coś perspektywicznego.
"Zjeżdżaj z drogi, ty gnojku!" - adm. Andrew B. Cunningham z pokładu "Warspite" do dowódcy HMS "Griffin", będącego na linii strzału
Awatar użytkownika
Vilk
Starszy kapral
Starszy kapral

Postprzez Telamon » Sob Kwi 05, 2014 9:28 pm

Byle sił starczyło to coś powstanie. ;) Wargames Factory ma wejść w AWI więc może to będzie dodatkowy motor napędowy ze strony modelarskiej (największy plus tego konfliktu to mnogość opcji malowania, składania). Co do Wojny Secesyjnej to osobiście nigdy jej nie zgłębiałem, z mej perspektywy wydaje mi się ciut nudna (modelarsko)... jeżeli ujrzałbym solidny system skrimishowy to może się bym skusił na jakiś regiment kawalerii Unii z Custerem na czele szarży ale to zależy od pieniędzy (a z racji tego iż do Sagii już coś jest w Krakowie ma pierwszeństwo).
Telamon
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Postprzez estrycoo » Pią Maj 02, 2014 11:48 am

Skoro są chęci, to na pewno coś powstanie. Byle tylko nie skończyło się to na słomianym zapale!:-)
Używany sprzęt http://www.maszynybudowlane24h.pl/koparki-uzywane, gotowy do sezonu.
estrycoo
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez boire » Nie Maj 03, 2015 8:48 pm

Hej , czy ktoś aktualnie grywa w SAGĘ w Krakowie? Rozważam zakup startera (stara miłość to Gripping Beast ;)) , niemniej jednak bym wcześniej obejrzał system w akcji ...
""Najlepszym argumentem przeciwko demokracji jest pięciominutowa rozmowa z przeciętnym wyborcą."
~ Winston Churchill.
boire
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Wróć do Ogólne

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość