Gry PC podobne do MP

Forum o wszystkim, co mniej lub bardziej jest związane z Mein Panzer.

Moderatorzy: Rafał Szwelicki, Rademon

Gry PC podobne do MP

Postprzez Zygfryd » Pon Kwi 30, 2007 6:51 am

Witam,

Chciałbym założyć nowy temat poświęcony grom na PC, które nawiązują tematem do MP. Cóż, nie ukrywam, że wolę zabawę w realu, jednak pochodzę z małego miasteczka, gdzie graczy zainteresowanych tym systemem jest niewielu - prawdę mówiąc oprócz mnie, nie ma nikogo, natomiast ja przepadam za klimatem II wojny światowej. Faktem jest to, że gry w cyber świecie, to marny substytut rozgrywki na bitewnym stole, ale, zważywszy na powyższe argumenty – lepszy rydz niż nic, albo lepszy wróbel w garści niż na dachu, albo łatwiej kijek obcieńkować, niż go później pogrubasić! Swoją drogą zbiór mądrości ludowych, jakie wypływają z przysłów jest, co najmniej mało zastanawiający. Ale do rzeczy.

Ściągnąłem sobie demko tej gry:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3693

i jestem naprawdę pod wielki wrażeniem. Można przejąć broń wroga (łącznie z czołgami), awansować poszczególnych członków drużyn (w tym przyznać im odznaczenia, poprawić charakterystyki bojowe), czy obsługę dział, jak i czołgistów oraz można wykonać wiele, wiele innych czynności. Odkryłem niedawno, że po zaznaczeniu jednostki, wciskając ENTER, uzyskujemy perspektywę, jaka ma szeregowiec, działo ppanc. czy czołg obserwujący pole bitwy. Uważam, że gra zapowiada się ciekawie, jestem zainteresowany waszą opinią.

Pozdrawiam,
Herr Zygfryd
Zygfryd
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Postprzez costi » Pon Kwi 30, 2007 11:31 am

Zainteresuj sie seria Combat Mission ;)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
costi
Weteran
Weteran

Miejscowość: Warszawa - Ochota

Postprzez Zygfryd » Pon Kwi 30, 2007 1:03 pm

Dzięki za radę,

oczywiście mam Combat Mission - super, super; dodam, że Theatre of War robili m. in. programiści z CM.
Zygfryd
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Postprzez Zygfryd » Pon Maj 07, 2007 3:03 pm

Zygfryd
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Postprzez costi » Pon Maj 07, 2007 6:49 pm

No i? W pierwszym poscie jest link do dema tej gry, a w Pogaduszkach Przy Piwie ma ona nawet swoj wlasny topic ;)

Autor tego artykulu IMHO nawet dema nie dotknal, a calosc pisal tylko i wylacznie na podstawie materialow prasowych wydawcy...
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
costi
Weteran
Weteran

Miejscowość: Warszawa - Ochota

Wróć do Ogólnie o Mein Panzer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości