Strona 1 z 1

Gry PC podobne do MP

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 6:51 am
przez Zygfryd
Witam,

Chciałbym założyć nowy temat poświęcony grom na PC, które nawiązują tematem do MP. Cóż, nie ukrywam, że wolę zabawę w realu, jednak pochodzę z małego miasteczka, gdzie graczy zainteresowanych tym systemem jest niewielu - prawdę mówiąc oprócz mnie, nie ma nikogo, natomiast ja przepadam za klimatem II wojny światowej. Faktem jest to, że gry w cyber świecie, to marny substytut rozgrywki na bitewnym stole, ale, zważywszy na powyższe argumenty – lepszy rydz niż nic, albo lepszy wróbel w garści niż na dachu, albo łatwiej kijek obcieńkować, niż go później pogrubasić! Swoją drogą zbiór mądrości ludowych, jakie wypływają z przysłów jest, co najmniej mało zastanawiający. Ale do rzeczy.

Ściągnąłem sobie demko tej gry:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=3693

i jestem naprawdę pod wielki wrażeniem. Można przejąć broń wroga (łącznie z czołgami), awansować poszczególnych członków drużyn (w tym przyznać im odznaczenia, poprawić charakterystyki bojowe), czy obsługę dział, jak i czołgistów oraz można wykonać wiele, wiele innych czynności. Odkryłem niedawno, że po zaznaczeniu jednostki, wciskając ENTER, uzyskujemy perspektywę, jaka ma szeregowiec, działo ppanc. czy czołg obserwujący pole bitwy. Uważam, że gra zapowiada się ciekawie, jestem zainteresowany waszą opinią.

Pozdrawiam,
Herr Zygfryd

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 11:31 am
przez costi
Zainteresuj sie seria Combat Mission ;)

PostWysłany: Pon Kwi 30, 2007 1:03 pm
przez Zygfryd
Dzięki za radę,

oczywiście mam Combat Mission - super, super; dodam, że Theatre of War robili m. in. programiści z CM.

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 3:03 pm
przez Zygfryd

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 6:49 pm
przez costi
No i? W pierwszym poscie jest link do dema tej gry, a w Pogaduszkach Przy Piwie ma ona nawet swoj wlasny topic ;)

Autor tego artykulu IMHO nawet dema nie dotknal, a calosc pisal tylko i wylacznie na podstawie materialow prasowych wydawcy...