Chętni do gry Wawa/okolice.

Moderatorzy: Rafał Szwelicki, costi

Chętni do gry Wawa/okolice.

Postprzez chmie-l » Nie Gru 30, 2012 4:04 pm

Hej witajcie,
To mój pierwszy post, tak więc wypadałoby, żebym się przywitał i coś o swoim doświadczeniu w bitewniakach powiedział. Mam na imię Maciek, mieszkam w Warszawie. Grałem trochę w LoTra, potem w WH 40k, ale zawsze czegoś mi w nich brakowało. Dlatego szukam od jakiegoś czasu gry, w której wykorzystywałoby się modele historyczne, byłaby w miarę tania, oraz dowodziłoby się w niej jakimiś większymi armiami. Wybór padł na Warmaster Ancients/ MO Modern. Postanowiłem najpierw poszukać graczy do tej drugiej pozycji. I tu jest właśnie problem! Ostatni post tutaj, jest chyba z roku 2008.. Czuję się dziwnie pisząc tu po 5 latach ciszy :P Ale do rzeczy: czy jest w WaWie i okolicach osoba/osoby, które chciałyby odkurzyć nieco ten system, bądź pochwalić się, że robią to w miarę sukcesywnie od jakiegoś czasu? No i jeszcze pytanie do graczy, którzy widzieli miniaturki na żywo- czy figurki piechoty są dobrze wyskalowane względem pojazdów? ( W znaczeniu, czy są takiej wielkości, że wszystko wygląda normalnie, czy jest to bardziej armia ludzi gigantów z przymałymi samochodzikami).
chmie-l
Szeregowy
Szeregowy

Re: Chętni do gry Wawa/okolice.

Postprzez twhistoria » Pon Gru 31, 2012 11:19 am

Cześć,
Mam armie do Blitzkrieg Commandera i Mein Panzera w skali 6mm. Chyba trochę Cię zmartwię, bo z moich obserwacji, granie w skali 6mm ogólnie zanikło, a sam system Micro Armour w wersji modern był raczej mało popularny. Natomiast sporo osób miało figurki i grało w Cold War Commandera. Dużo osób przesiadło się na Flames of War. Jeśli chodzi o figurki w skali 6mm, to oczywiście polecam rozporowadzane przez Wargamera GHQ. Żołnierze do II W.ŚW. trzymali skalę i wyglądało to dość dobrze.
Awatar użytkownika
twhistoria
Major
Major

Miejscowość: Warszawa-Bemowo

Re: Chętni do gry Wawa/okolice.

Postprzez Przemek Wieczorek » Śro Sty 02, 2013 1:38 pm

Witam,

Obecnie na http://www.strategie.net.pl/viewtopic.php?f=50&t=11561 próbujemy reanimować Cold War Commandera. Zobaczymy co z tego wyniknie ale jestem dobrej myśli.

Przemek
Przemek Wieczorek
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Miejscowość: Warszawa - Tarchomin, Panzera 22

Wróć do Ogólnie o Micro Armour

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość