Nowy

Informacje o bitwach i turniejach w Micro Armour i Cold War Commandera

Moderatorzy: Rafał Szwelicki, Rademon, costi

Postprzez Pietia » Pon Cze 20, 2005 10:32 am

Proponuję w razie podobnych wątpliwości zajrzeć do encyklopedii w Steel Panthers Main Battle Tank. Może trochę błędów jest, ale zwykle informacje są tam dosyć przyzwoite, przynajmniej jeśli chodzi o kraje zachodnie.
ImageImage
Everyone knows that in the armed forces a higher rank means better sidearms and melee weaponry. A brigadier general can endure wounds that would slay lesser men many times over, and still deal out death at close quarters.
Awatar użytkownika
Pietia
king of gnomes
king of gnomes

Miejscowość: 33rd Special Forces Airborne Commando Armored Division (Mass Destruction Weapons Co.)

Postprzez Hajdi » Pon Cze 20, 2005 1:45 pm

moje zrudla tez mi tyle mowia :? Kurde jednak chyba wruce do tych Amerykancow :P
Hajdi
Plutonowy
Plutonowy

Miejscowość: Wziasc kase na figurki(Krk)

poczatek

Postprzez gg 4890876 » Czw Cze 30, 2005 7:40 pm

zdaje sie ze mam zamiar grac w ta gre , bedzie to moja pierwsza gra tego typu, mysle ze po wakacjach zaczne kompletowac moja rosyjska armie, mieszkam w warszawie i jestem otwarty na propozycje, zwlaszcza porady dotyczace kupna sprzetu, piszcie na gg
gg 4890876

Postprzez costi » Śro Lip 06, 2005 2:17 pm

A ja mam wreszcie swoich Brytoli :)

Musze jeszcze posklejac, pomalowac i dojsc do ladu z piechota i moge grac (czyli pewnie w przyszlym tygodniu).
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
costi
Weteran
Weteran

Miejscowość: Warszawa - Ochota

Postprzez Sosna » Śro Lip 06, 2005 2:38 pm

Niedługo pierwszy turniej - trenowac panowie trenować :D
Awatar użytkownika
Sosna
Wargamer
Wargamer

Postprzez Pietia » Śro Lip 06, 2005 3:21 pm

Kurcze, a tu z nowymi zasadami sklejania piechoty trzeba ciężkiej broni dokupić... dużo ciężkiej broni. Czy Sosna będzie w poniedziałek w Paradoxie?
ImageImage
Everyone knows that in the armed forces a higher rank means better sidearms and melee weaponry. A brigadier general can endure wounds that would slay lesser men many times over, and still deal out death at close quarters.
Awatar użytkownika
Pietia
king of gnomes
king of gnomes

Miejscowość: 33rd Special Forces Airborne Commando Armored Division (Mass Destruction Weapons Co.)

Postprzez Rafał Szwelicki » Czw Lip 07, 2005 2:38 pm

Sosna wyjeżdża do Rumunii i Jugosławii i gdzie tam jeszcze. W poniedziałek w Paradoxie będą chrupki ale tydzień póżniej będę ja z MA proponuję partyjkę (ew. będzie pokaz - bitwa Iran vs Irak). Jeżeli ktoś chce zmierzyć się z niepokonanymi Irańczykami - zapraszam (można wziąć własną armię).
"Trzask potym i zgrzyt ostry, gdy po same pałki
Kruszyły się kopije w trupach na kawałki:
Pełno ran, pełno śmierci; wiązną konie w mięsie,
Krew się zsiadła na ziemi galaretą trzęsie,
Ludzie się niedobici w swoich kiszkach plącą ..."
Fragment opisu szarży husarskiej pióra Wacława Potockiego
Awatar użytkownika
Rafał Szwelicki
a u nas na wykopaliskach...
a u nas na wykopaliskach...

Miejscowość: Warszawa

Poprzednia

Wróć do Turnieje, spotkania, raporty z bitew

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości