Pytania o zasady WA

Ogólna dyskusja na temat systemu

Moderator: Krypton

Pytania o zasady WA

Postprzez Wolfgar » Sob Lip 04, 2015 12:19 pm

Hej, zaczynamy że znajomym zabawę w WA. Rozegralismy bitwę na zapoznanie się z systemem ale oczywiście jak to na początku pojawiło się sporo niejasności i pytań. Zakładami temat bo jakoś nie mogę znaleźć odpowiedzi na niektóre pytania. Mam nadzieję że ktosgra w ten system i coś się wyjaśni.
- prosta sytuacja, walka dwóch oddziałów, jeden zostaje złamany i jest pogoń. Pytanie jest następujące, co jeśli na drodze pościgu znajduje się oddział przeciwnika? Czy wpadam w kolejny oddział tak jak była by to nową szarżę czy może muszę się zatrzymać?
- kolejne pytanie, jeśli wygralem walkę i oddział przeciwnika uciekł a w następnej turze wróg strzela łucznikami i panikuje mi oddział to jak uciekam? Rozumiem że jest odwrót i uciekam od wrogiego ostrzału ale w jakiej formacji. Walkę zakonczylem walcząc od przodu i boku ciągle jednym oddziałem. W jakiej formacji mam uciekać, w takiej jak stoję czyli jedni są bokiem inni przodem czy może dowolnie zmieniam formacje?
Wolfgar
Starszy szeregowy
Starszy szeregowy

Wróć do Ogólnie o Warmaster Ancients

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość