"Nowy Gracz"

Moderatorzy: Bakemono, Rafał Szwelicki, Ciern

Postprzez Wrathraven » Czw Paź 15, 2009 1:50 pm

Poczytaj sobie, warto, tylko ostrzegam że to angielska wersja... A zakupy to spokojnie, na allegro jest koleś co wystawia co chwile te same aukcje, nawet czasem robi promocje i sprzedaje po 2pln... Generalnie miał tych figurek pełen magazyn, więc opycha nawet w cenie złomu, niestety niektórych już nie ma, ale od tego właśnie jest "PA". Tylko najlepiej się ugadać w kilku i oszczędzić wtedy na przesyłce.
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Kroon » Czw Paź 15, 2009 4:28 pm

Spoko z angielskim nie będzie problemu. A tego na allegro już widziałem chyba coś sobie znajdę u niego :)
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Wrathraven » Pią Paź 16, 2009 9:06 am

najlepiej poproś o listę figurek, dostaniesz to złożysz zamówienie, Aro zweryfikuje czy ma na stanie i się dogadacie. To porządny człowiek, spokojnie można poza allegro. Ja kilkakrotnie tak robiłem, niestety chyba ma kogoś od pakowania paczek więc zdarzają się drobne pomyłki, za tą cenę nie można jednak wybrzydzać. W każdym razie wybierz armię którą można uzbierać z tych niedobitków.
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Kroon » Pią Paź 16, 2009 9:56 am

Tak już właśnie zrobiłem :) Pisałem do Aro czy ma coś więcej ale powiedził że juz tylko to co na allegro.
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Wrathraven » Pią Paź 16, 2009 10:23 am

Cóż, wydaje mi się to dziwne... ale biorąc pod uwagę że sam wydałem u Niego czterocyfrową sumę(a pierwsza cyfra to raczej nie 1...), jest to możliwe. Szkoda, choć i tak już w zasadzie mam co mogłem mieć... To czego mi brakuje to albo pluje sobie w brodę że nie kupiłem jak mogłem, albo nigdy nie miałem szans tego kupić. W każdym razie jest kilka takich figurek które kupiłbym za spore pieniążki. W chwili obecnej pozostaje jedynie samemu rzeźbić, kilku z nas już to praktykuje, a efekty przyznam że są na prawdę godziwe. Sam do tego tematu niedługo wrócę. Nowy gracz najbardziej motywuje :D Spotkamy się przy stole... ;)
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Kroon » Śro Paź 21, 2009 8:25 pm

http://allegro.pl/item791577796_chronop ... wmans.html
http://allegro.pl/item791564927_chronop ... words.html

Myślicie że się opłaca brać? Widzę że napewno będzie trzeba się bawić rozpuszczalnikiem.
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Pietia » Śro Paź 21, 2009 8:36 pm

Super promocją bym tego nie nazwał - nawet po cenach wywoławczych. Zwłaszcza "wybrakowanych" kuszników...
ImageImage
Everyone knows that in the armed forces a higher rank means better sidearms and melee weaponry. A brigadier general can endure wounds that would slay lesser men many times over, and still deal out death at close quarters.
Awatar użytkownika
Pietia
king of gnomes
king of gnomes

Miejscowość: 33rd Special Forces Airborne Commando Armored Division (Mass Destruction Weapons Co.)

Postprzez Kroon » Nie Paź 25, 2009 10:24 pm

Hej! Może ktoś mi poradzi.. Kupiłem od Aro Rycerza konnego do Pierworodnych, lecz przesyłka była ale bez rycerza koń jest także jego pierdółki :P Ale jeźdza nie ma hehe Może ktoś wie jak go zastąpić a może ktoś ma na zbyciu ?
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Starwarrior » Nie Paź 25, 2009 10:28 pm

Poproś Aro niech poszuka pewnie gdzieś mu wypadło. Ja czasem dostawałem za dużo blister lub dwa.
Image
Awatar użytkownika
Starwarrior
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy

Miejscowość: Zielonka pod którą jest Warszawa

Postprzez hubby » Nie Paź 25, 2009 10:29 pm

A próbowałeś do ARO napisać? To bardzo ugodowy człowiek pewnie jak się dogadasz to albo wymieni albo dośle ze opłatą. A jak nie to konnego jest dość ciężko czyms sproksować. Przynajmniej mi się tak wydaje.
Bison in the fog
Awatar użytkownika
hubby
Podporucznik
Podporucznik

Miejscowość: Stalowa Wola

Postprzez Kroon » Nie Paź 25, 2009 11:06 pm

hubby napisał(a):A próbowałeś do ARO napisać? To bardzo ugodowy człowiek pewnie jak się dogadasz to albo wymieni albo dośle ze opłatą. A jak nie to konnego jest dość ciężko czyms sproksować. Przynajmniej mi się tak wydaje.

Napisałem powiedział ze to ostatnia sztuka ale coś wykombinuje :) A dlaczego za opłatą jak to nie mój błąd ? :) Myślałem o jakiejś figurce z GW MOŻE coś mi się uda :)
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Starwarrior » Nie Paź 25, 2009 11:28 pm

Image
Awatar użytkownika
Starwarrior
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy

Miejscowość: Zielonka pod którą jest Warszawa

Postprzez Kroon » Pon Paź 26, 2009 11:51 am

starwarior napisał(a):http://www.princeaugust.ie/target_games/tg2826.html

ten?

Tak ten brakuje mi tylko i wyłącznie postaci rycerza :P
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez Kroon » Pon Lis 09, 2009 11:08 am

I już mam armię na przynajmniej 1200 ptk. Jeszcze tylko ją pomalować i można brać się do gry :)]
Awatar użytkownika
Kroon
Plutonowy
Plutonowy

Postprzez vanswirr » Pon Lis 09, 2009 11:08 pm

Panowie, takie pytanie, a właściwie kilka.

na stronie chronopia world znalazłem kilka figurek, których nie mogę nigdzie dostać ani na allegro, ani na sławnym PA - chodzi mi o szczególnie te modele : chronomancer, war chariot, wszytskie trzy rodzaje repulsar knights. Podobnie cięzcy włócznicy goblinów bagiennych i łowców głów do nich. Gdzieś to jeszcze jest do dostania ???( moja wina, trzeba było nie kupować tych kliku pierworodnych na allegro. Ale stygijczyków mam już prawie komplet. )
I jeszcze jedno pytanie - czy labirynty krasnoludów wydano po polsku, i czy
jest sens to kupować, skoro to dodatek do pierwszej edycji a gra się, jeśli już to w drugą ?
vanswirr
Plutonowy
Plutonowy

Miejscowość: Toruń

PoprzedniaNastępna

Wróć do Ogólnie o Chronopii

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość