Sentinel

Moderatorzy: Bakemono, Rafał Szwelicki, Ciern

Sentinel

Postprzez kry15 » Czw Lis 04, 2010 4:23 pm

Sentinel, Sentinel, gdzie on może być :?:

Kupię, pożyczę , oddam z bonusem :o
Awatar użytkownika
kry15
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Miejscowość: Toruń

Postprzez Wrathraven » Nie Lis 14, 2010 11:26 am

Jak będziesz chciał robić odlewy to i ja się piszę na "rare". Jak ktoś ma to raczej nie sprzeda, z tym trzeba się pogodzić, ale jak ktoś będzie w stanie pożyczyć żeby zrobić odlew, lub na wzór do wiernej kopii z green'u to i ja się dołożę...
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Miejscowość: Warszawa

Postprzez kry15 » Nie Lis 14, 2010 12:21 pm

Ostatnio na ebay widziałem :shock: , niestety koleś się zaparł , że tylko w swoim kraju sprzedaje :( . A było parę rarytasów i nawet w przystępnej cenie.
Awatar użytkownika
kry15
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Postprzez Wrathraven » Nie Lis 14, 2010 10:24 pm

jak byś coś namierzył to zawsze można spróbować jakoś potraktować to jako matrycę, wtedy kto chce się składa, kupujemy, nikt nie skleja tylko robimy odlewy, oryginał zostaje na dalsze odlewy a my dzielimy się żywicznymi odlewkami... Wg. mnie jest to jakiś pomysł i to nie głupi...
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Musashi » Wto Lis 16, 2010 11:11 am

Możecie wysłać maila do wargamera, Sosny czy nie mają w jakiś czeluściach, głębinach resztek chronopii. Ja kupiłem swojego sentinela w wargamerze. Może jeszcze mają. A jesli nie ma firma to moze wiedzą kto zgarnął resztki? Było parę osób od nich, które miały swoje armie. Podejrzewam, że gdzieś tam w Warszawie jeszcze jest tego trochę :D
Image Image
Awatar użytkownika
Musashi
Podporucznik
Podporucznik

Miejscowość: Kielce

Postprzez kry15 » Wto Lis 16, 2010 7:24 pm

Pamiętam, widziałego u Ciebie na turnieju w Krakowie daaaawno temu. Był wtedy świezo kupiony. Wprawdzie wóczas nie grałeś Bagniakami, ale los przydzielił inną armię. Czym to wtenczas grałeś :?: Może na starych fotkach coś mam , muszę poszukać :o .

Mala szansa , ale oczywiście PM'ę z zapytanie do Sosny.
Ale może użyczyłbyś swojego Sentinela oraz pająka (wówczas chyba też go miałeś, ładny) na cel reprodukcyjny :?: . W zamian jak dotrze do mnie byczek (Krung Beast) którego kupiłem w Kanadzie na na konwersję na Wartorkę (było na forum), skopiuję dla Ciebie. Lub innego gratisa :?:
Awatar użytkownika
kry15
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Postprzez Wrathraven » Śro Lis 17, 2010 10:53 am

Jak coś się uda to ja się przykładam/dokładam/dopisuje w kolejkę czy co tam trzeba, w sumie coś ciekawego też by się i u mnie znalazło... w tych 15 pudełkach... :wink:
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Starwarrior » Śro Lis 17, 2010 7:12 pm

Wrathraven napisał(a):w tych 15 pudełkach... :wink:

Tylko 15?
Image
Awatar użytkownika
Starwarrior
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy

Miejscowość: Zielonka pod którą jest Warszawa

Postprzez Wrathraven » Czw Lis 18, 2010 8:47 am

no sam nie wiem dokładnie, ale to raczej nie są pudełka które masz na myśli... ;-) Ot takie plastikowe pudełka na dyskietki, z przeźroczystym wieczkiem, kilka figurek się tam mieści, stopień zapełnienia jest jednak różny. Poza tym kilka blisterków jeszcze by się luzem znalazło w jakimś kartonowym pudełeczku. ;-)
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Musashi » Nie Lis 21, 2010 8:21 pm

kry15 napisał(a):Pamiętam, widziałego u Ciebie na turnieju w Krakowie daaaawno temu. Był wtedy świezo kupiony. Wprawdzie wóczas nie grałeś Bagniakami, ale los przydzielił inną armię. Czym to wtenczas grałeś :?: Może na starych fotkach coś mam , muszę poszukać :o .

Mala szansa , ale oczywiście PM'ę z zapytanie do Sosny.
Ale może użyczyłbyś swojego Sentinela oraz pająka (wówczas chyba też go miałeś, ładny) na cel reprodukcyjny :?: . W zamian jak dotrze do mnie byczek (Krung Beast) którego kupiłem w Kanadzie na na konwersję na Wartorkę (było na forum), skopiuję dla Ciebie. Lub innego gratisa :?:

Jakiego pająka? Ja żadnego pająka nie miałem.
Wolę nie rozstawać sie z sentinelem bo jakby przesyłka zaginęła to byłaby lipa. W końcu może to jedyny sentinel w Polsce :)
Image Image
Awatar użytkownika
Musashi
Podporucznik
Podporucznik

Miejscowość: Kielce

Postprzez kry15 » Pon Lis 22, 2010 12:06 am

Hmm, musiałem cosik pomylić. Ale te pająki ( Hunting Spiders) na pewno widziałem. Jak nie u Ciebie to pewno u Rafała Szwelickiego , bo też Bagniakami grał.
Awatar użytkownika
kry15
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Postprzez Wrathraven » Pon Lis 22, 2010 6:48 pm

Musimy jakoś pomyśleć o tym kopiowaniu, bo figurek z czasem tylko ubywa a jak jest gdzieś ten "biały kruk" to zaraz z całą armią i w takiej cenie, że nadgarstki łamie + przesyłka najczęściej kostki...
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Nizar » Wto Lis 23, 2010 5:51 pm

Mi jedyne czego brakuje do kompletnej armii czarnych to tylko i wyłącznie goblinki łucznicy i włócznicy... gdyby ktoś chciał się ich pozbyć to daję dobrą cenę :) Lub odlać :D
Nizar
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Postprzez Wrathraven » Śro Lis 24, 2010 10:22 am

Mi też brakuje kilku figurek i dam za nie bardzo dobrą cenę. Te goblinki mam, ale niestety jedynie plastikowe odlewy(właściciel nie chciał się z nimi rozstawać). Przydałoby się mieć kogoś kto może odlewać w metalu... albo już chociaż w tym plastiku. Gdyby system żył nie myślałbym o odlewaniu, ale jako kolekcjoner, mogę mieć nawet plastik. Trollen coś kiedyś wspominał o własnych figurkach, może by tak wystartować temat? Rzeźbić, odlewać...
strength & honor
Awatar użytkownika
Wrathraven
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez kry15 » Śro Lis 24, 2010 1:26 pm

Moje próby odlewania to tragedia, jakiś prosty element: miecz, tarcza , ręka. Nawet te fragmenty wychodziły kiepskiej jakości a forma po drugim użyciu do wyrzucenia :(

Nie znam nikogo odlewającego w metalu.
Ciekawe jak Wargamer sobie radzi z figurkami do autorskiego systemu :?:
Awatar użytkownika
kry15
Młodszy chorąży
Młodszy chorąży

Następna

Wróć do Ogólnie o Chronopii

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość