Gdzie można zagrać w Veto?

Forum prawdziwie szlacheckiej i niewątpliwie warcholskiej gry karcianej

Gdzie można zagrać w Veto?

Postprzez Sienio » Nie Wrz 13, 2015 7:53 am

Witam wszystkich Waszmościów!

Wprawdzie Veto na forum WG było przez długi czas nieaktywne, ale pora nadrobić zaległości i przypomnieć o tej grze. Szczególnie, że już niedługo rusza nowy sezon, czyli Potop - rozpocznie go dodatek "Initium Calamitatis Regni". Karty z tego dodatku możecie zobaczyć w zapowiedzi tutaj.

Osoby zainteresowane powrotem do "Veto", a także rozpoczęciem przygody z tą karcianką, zapraszamy na cykliczne spotkania w kilku miastach w Polsce. Eventy z Veto odbywają się w tej chwili w:

WARSZAWA
Wargamer, ul. Wilcza 62, w każdy poniedziałek w godz. 17:00 - 20:00.
Odpowiedni temat na forum znajdziecie tutaj.

POZAŃ
GOSU, ul. Taczaka 14, w każdy poniedziałek w godz. 17:00 - 20:00.

KRAKÓW
Kawiarnia HEX, ul. Dwernickiego 5, w każdy wtorek w godz. 17:00 - 20:00.

LUBLIN
Lubelskie Centrum Gier Historycznych, ul. Królewska 3, w każdą środę w godz. 17:00 - 21:00.

OLSZTYN
Akademicki Klub Miłośników Fantastyki Olifant, Uniwersytecki Dom Rotacyjny, ul. Dybowskiego 7, w każdy czwartek w godz. 19:00 – 22:00.

WROCŁAW
Padbar, ul. Kazimierza Wielkiego 1, w każdą niedzielę w godz. 16:00 - 22:00. [pierwsze spotkanie 20 września 2015]

A także w domach kultury w kilku miejscowościach. Listę znajdziecie tutaj.

Niedługo ruszą też spotkania w Kielcach w sklepie Wargamer.

Jeśli chcielibyście zacząć grać w Veto, ale w waszych miejscowościach nie macie gdzie grać, dajcie nam znać, a na pewno postaramy się pomóc zorganizować jakieś fajne miejsce do grania.

VETO to gra, której akcja rozgrywa się w realiach XVII-wiecznej Rzeczypospolitej, rozdartej walkami o obsadzenie tronu opustoszałego po śmierci Władysława IV Wazy. To gra której świat zapełniają postacie znane z kart podręczników historii, powieści Sienkiewicza czy Dumasa. To gra pełna pojedynków i polityki, spisków i dyplomacji, mężnych szlachciców i pięknych niewiast, wpływowych możnowładców i agentów obcych mocarstw.

VETO to kolekcjonerska gra karciana, czyli taka, w której każdy z graczy buduje swoją własną, niepowtarzalną talię i gra nią z rywalami. W VETO gracze mogą wybierać karty do swojej talii spośród kilkuset dostępnych wzorów. Każda karta ma swoje niepowtarzalne działanie i jest ozdobiona oryginalną ilustracją.

Chcesz przeżyć przygodę na miarę Skrzetuskiego czy Zagłoby? Zmierzyć się w śmiertelnej grze o tron? Wpłynąć na losy Rzeczpospolitej? W takim wypadku VETO jest stworzone dla Ciebie!
Sienio
Poborowy
 
Posty: 1
Rejestracja: Nie Wrz 13, 2015 7:46 am
Miejscowość: Lublin

Wróć do VETO

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron