Blood Bowl - Dębowy Puchar III

rożne takie na V, W albo C ;)

Moderator: Rafał Szwelicki

Blood Bowl - Dębowy Puchar III

Postprzez Dabi » Wto Lis 27, 2012 7:40 pm

Czołem trenerzy !
Jak dobrze wiecie edycja II naszego ulubionego pucharu dobiega właśnie końca a więc czas rozpocząć zapisy i rozegrać kolejną edycję.

Bogatsi o doświadczenia oraz zaprawieni w bojach możemy się już szykować na kolejną porcję solidnej rozrywki.

Kształt nowego sezonu został już dość solidnie omówiony i myślę, że pomysł na to jak to będzie wyglądać już się wyklarował.
Dyktatury na pewno nie będzie ale demokracja autorytarna to będzie dobra forma na to aby ustalić zasady rywalizacji.

Na pewno będzie podział na dwie grupy zapewniające zbalansowaną i ciekawą rywalizację oraz zapewniona będzie możliwość kontynuacji zespołu z edycji II

Zgłaszać się można już :)
Proszę o nick oraz wybrany team.

W lidze zostaną również wybrani komisarze aby zapewnić sprawną obsługę.

Domingo wklejaj plakat :D

TRENERZY

1 ) Domingo - Jaszczuroludzie (!)
2 ) Dąbi - Orkowie
3 ) Perihelion - Ludzie Północy
4 ) Duinhir - Ludzie Północy
5 ) Sancho - Nieumarli (!)
6 ) reszka - Nieumarli (!)
7 ) Margarita - Nieumarli
8 ) Aplegat - Wysokie elfy (!)
9 ) Lyskie - Mroczne elfy (!)
10 ) yedee - Gobliny
11 ) Morgon - Krasnoludy
12 ) Michaello1337 - Mroczne Elfy
13 ) Wikary - Norsmeni (!)
14 ) zbylon80 - ............
15 ) Sir Nick - Jaszczuroludzie (!)
16 ) Sugai - Wyznawcy Nurgle'a

(!) - oznacza kontynuację drużyny z edycji II

Drużyn zaawansowanych - 7

Drużyn nowych - 9

Możemy rozpoczynać zapisy w grze ! :)
Ostatnio edytowany przez Dabi Wto Gru 04, 2012 8:22 am, edytowano w sumie 18 razy
Konfrontacja Reaktywacja - przywracamy dawną grę Rackhama na stoły. Doskonały skirmish w oryginalnym świecie, z pięknymi modelami zarżnięty przez durną politykę wydawniczą. Szczegóły wkrótce. Chcesz więdzieć więcej i dowiedzieć się czegoś o grze która była dla skirmishy fantasy tym czym Infinity dla skirmishy science-fiction ? - proszę o PW.
Awatar użytkownika
Dabi
Major
Major

Miejscowość: Lublin

Re: Blood Bowl - Dębowy Puchar III

Postprzez Domingo » Śro Lis 28, 2012 10:23 am

Image
http://i138.photobucket.com/albums/q252/tyko1/3.jpg

żeby obrazek przenosił do tematu ligowego trzeba skopiować to:
Kod: Zaznacz wszystko
[url=http://wargamer.pl/forum/viewtopic.php?f=9&t=12622][img]http://i138.photobucket.com/albums/q252/tyko1/3.jpg[/img][/url]

Zapisuję się, raczej będę kontynuował grę moimi jaszczurkami.
Image
Awatar użytkownika
Domingo
Starszy sierżant
Starszy sierżant

Postprzez Duinhir » Śro Lis 28, 2012 4:56 pm

GreatDuinhir --> Ludzie z północy
Duinhir
Plutonowy
Plutonowy

Miejscowość: Gdańsk

Postprzez Sancho » Śro Lis 28, 2012 5:28 pm

Sancho - undead (!)

jadę dalej starym teamem :)
Awatar użytkownika
Sancho
Starszy kapral
Starszy kapral

Miejscowość: Kraków

Postprzez reszka » Śro Lis 28, 2012 6:02 pm

reszka również zgłasza Lannisterów (!), pytanie czy wystąpią jako obrońcy tytułu czy jako żądni zemsty mordercy.
reszka
Sierżant sztabowy
Sierżant sztabowy

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Margarita » Śro Lis 28, 2012 10:08 pm

Margarita - tym razem Nieumarli ;-)
Margarita
Margarita
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez aplegat » Czw Lis 29, 2012 12:28 am

I'm in.

Aplegat - Wysokie elfy (!)
aplegat
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Miejscowość: Pomorze / Warszawa

Postprzez Lyskie » Czw Lis 29, 2012 6:54 am

Żal rozwiązywać drużynę, która doszła do finału i w poniedziałek okaże się, czy zdobędzie dębowy puchar. Jak wygram nie ma wyjścia, będę bronić tytułu moimi mrocznymi elfami. Jak nie to jeszcze zobaczę.
Dabi jakie ustaliłeś nagrody (w II edycji) dla zwycięscy ligi i wicemistrza? Jak mi się uda sklecić 11 (czyli muszę dokupić 2 graczy), to na pewno dalej gram Panic Room :D .

Lyskie - mroczne elfy (!) 75%, a jeśli nie, to oprócz darków grać umiem tylko necromantic i undedami. Pozostałe drużyny w ogóle mi nie podchodzą :roll: . Robimy jakieś ograniczenia na liczbę drużyn z jednej rasy? Bo szykuje się sporo undeadów. Ja z tego powodu, że jest ich już dużo, nie będę ich wybierał, oczywiście jeśli zdecyduję się jednak zmienić team. Czyli pozostaje necromantic, ewentualnie powtórka z rozrywki i przygoda nową hansą mrocznych elfów :D Ostateczną decyzję podejmę w poniedziałek.

Jak w końcu wygląda "klucz" doboru do grupy silnej i słabszej?
Awatar użytkownika
Lyskie
Chorąży
Chorąży

Miejscowość: Nowy Sącz

Postprzez yedee » Czw Lis 29, 2012 8:14 am

Witam! Jestem tutaj nowy, niedawno rozpoczalem grac i chetnie przylaczylbym sie do jakiejs sensownej ligii - Debowy Puchar wydaje sie byc swietna inicjatywa. :) Jak mozna do Was dolaczyc i zagrac w 3 jego odslonie?
yedee
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Miejscowość: Poznań

Postprzez Dabi » Czw Lis 29, 2012 8:29 am

Dużo ustaliłem całkiem
Chyba 85 tysięcy dla drugiego i około 140 tysięcy dla zwycięzcy.

Lyskie - mroczne elfy (!) 75%, a jeśli nie, to oprócz darków grać umiem tylko necromantic i undedami. Pozostałe drużyny w ogóle mi nie podchodzą :roll: . Robimy jakieś ograniczenia na liczbę drużyn z jednej rasy? Bo szykuje się sporo undeadów. Ja z tego powodu, że jest ich już dużo, nie będę ich wybierał, oczywiście jeśli zdecyduję się jednak zmienić team. Czyli pozostaje necromantic, ewentualnie powtórka z rozrywki i przygoda nową hansą mrocznych elfów :D Ostateczną decyzję podejmę w poniedziałek.

Zapisane ale to, że tylko te drużyny to smutne. Tak mało uniwersalnie ? =)

Zakazywać wyboru drużyn nie będzie i tak samo limitów. Ale to szkoda, że tak wszyscy się rzucili na jeden konretny typ drużyny. Ja wiem, że jest mocna ale tak oo to już smutne.

Zostań już lepiej Mrocznymi elfami - będzie ciekawiej tym bardziej, że Morgon z tego co wspominał na pewno nimi nie będzie grać.

Jak w końcu wygląda "klucz" doboru do grupy silnej i słabszej?

Niech spływają zgłoszenia i będzie podział dokonany. Podzielę tak aby było dobrze.

Na chwilę obecną mogę powiedzieć, że będzie to modyfikacja wariantów zaproponowanych przeze mnie oraz reszkę.
Argumenty z dyskusji zostaną przejrzane i zdecyduję się na jakieś wyjście mam nadzieję dla wszystkich przyjemne.

Najważniejsze kryterium to jest nowa świeża czy doświadczona.

Śmiało zapisujcie się.

Witam! Jestem tutaj nowy, niedawno rozpoczalem grac i chetnie przylaczylbym sie do jakiejs sensownej ligii - Debowy Puchar wydaje sie byc swietna inicjatywa. :) Jak mozna do Was dolaczyc i zagrac w 3 jego odslonie

Witam
Napisz drugi post gdzie zapiszesz się do ligi pozostawiając jakiś kontakt do siebie oraz wybierz swój zespół.
Konfrontacja Reaktywacja - przywracamy dawną grę Rackhama na stoły. Doskonały skirmish w oryginalnym świecie, z pięknymi modelami zarżnięty przez durną politykę wydawniczą. Szczegóły wkrótce. Chcesz więdzieć więcej i dowiedzieć się czegoś o grze która była dla skirmishy fantasy tym czym Infinity dla skirmishy science-fiction ? - proszę o PW.
Awatar użytkownika
Dabi
Major
Major

Postprzez Lyskie » Czw Lis 29, 2012 9:32 am

Zostań już lepiej Mrocznymi elfami - będzie ciekawiej tym bardziej

Tyle razy już deklarowałem, że je porzucę i nigdy się nie udało :wink: , więc pewno zostanie po staremu. Eh te posty zaczynające się od "jak ta gra mnie znowu oszukała" 8).
Awatar użytkownika
Lyskie
Chorąży
Chorąży

Miejscowość: Nowy Sącz

Postprzez yedee » Czw Lis 29, 2012 10:31 am

Witam
Napisz drugi post gdzie zapiszesz się do ligi pozostawiając jakiś kontakt do siebie oraz wybierz swój zespół.

W takim razie oficjalnie sie zapisuje - goblinami. Jak sie zazwyczaj w ramach ligii kontaktujecie?
yedee
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Postprzez Morgon » Czw Lis 29, 2012 10:32 am

No dobra, wchodzę w to w krasnoludzkich buciorach.
Trzeba będzie jakoś rozgonić to trupio-elfie towarzystwo... :evil:
Awatar użytkownika
Morgon
Starszy sierżant sztabowy
Starszy sierżant sztabowy

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Dabi » Czw Lis 29, 2012 10:58 am

yedee napisał(a):
Witam

W takim razie oficjalnie sie zapisuje - goblinami. Jak sie zazwyczaj w ramach ligii kontaktujecie?

Gobsy - odważnie ale bardzo fajnie
GG jak ktoś ma.
email
to forum

No i Morgon jednak krasnale... To ja już wiem na pewno co wybieram za team na pewno :D Będzie klasyk :)
Ostatnio edytowany przez Dabi, Czw Lis 29, 2012 11:24 am, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Dabi
Major
Major

Postprzez yedee » Czw Lis 29, 2012 11:06 am

Dabi napisał(a):Gobsy - odważnie ale bardzo fajnie
GG jak ktoś ma.
email
to forum

gg mam, ale z niego praktycznie nie korzystam w ostatnim czasie, wiec lepiej chyba mail: yedee@wp.pl lub pmki n atym forum.

Gobliny, bo nikt nimi u Was nie gra jak widze, a to calkiem ciekawa druzyna. To ze skazana na porazke w wiekszosci przypadkow to inna sprawa! :wink:

Kiedy dokladnie start? I na czym polega podzial na slabsza i mocniejsza grupe? Nowe druzyny nie beda w ogole graly z rozwinietymi?
yedee
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Następna

Wróć do Inne gry

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość